Programul AGRO TV MOLDOVA

7:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

8:00        „TELEMAGAZIN”

8:15        „SEZONUL DE RECOLTARE”  Program educational/ Informativ

8:30        „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ

9:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

10:00     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     Program AGRO TV România

13:45     „TELEMAGAZIN”

14:00     „INTERVIURI CU SOROCENI”

15:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

16:00     Program AGRO TV România

17:00     „TELEMAGAZIN”

17:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”   Program educational/ Informativ

17:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

18:00     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural

18:30     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural

19:00     „STIRI”     Program Informativ

19:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

20:30     „AGRI SMART” Program informativ/ educativ

21:00     „NĂSCUT ÎN MOLDOVA” program Educațional/Informativ.

21:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ

21:45     „SEZON AGRICOL”     Program educational/ Informativ

22:00     „STIRI”     Program Informativ

22:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

23:30     Program AGRO TV România

2:00        „STIRI”     Program Informativ

2:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

3:30        Program AGRO TV România

7:00        „STIRI”     Program Informativ

7:30        „TELEMAGAZIN”

7:45        „PROFU DE NUTRITIE” Program educational

8:00        „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ

9:00        „STIRI”     Program Informativ

9:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

10:30     Program AGRO TV România

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”    Program educational/ Informativ

11:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

11:55     Program AGRO TV România

13:45     „TELEMAGAZIN”

14:00     „STIRI”     Program Informativ

14:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

15:30     „PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment

16:30     Program AGRO TV România

17:00     „TELEMAGAZIN”

17:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”    Program educational/ Informativ

17:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

18:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism

18:30     „VIN LA TINE”    Program de divertisment

19:00     „STIRI”     Program Informativ

19:30     „SEZON AGRICOL”     Program educational/ Informativ

20:00     „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

20:30     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ

21:00     „SEZONUL DE RECOLTARE”  Program educational/ Informativ

21:15     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural

21:30     „Just Vlog” Educativ/ divertisment

22:00     „STIRI”     Program Informativ

22:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

23:30     Program AGRO TV România

2:00        „STIRI”     Program Informativ

2:30        „MUZICA PENTRU TOTI”

3:15        Program AGRO TV România

7:00        „STIRI”     Program Informativ

7:30        „TELEMAGAZIN”

7:45        ” DELICIILE”   Program educational/ Informativ

8:00        „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program educational/ Informativ

8:20        „BATALIA SERELOR ”   Program educational/ Informativ

8:45        „SEZON AGRICOL”     Program educational/ Informativ

9:00        „STIRI”     Program Informativ

9:30        „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural

10:00     „SHOW 9OW ”    Program de divertisment

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”    Program educational/ Informativ

11:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

11:55     Program AGRO TV România

13:45     „TELEMAGAZIN”

14:00     „STIRI”     Program Informativ

14:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural

15:00     „INTERVIURI CU SOROCENI”

16:00     Program AGRO TV România

17:00     „TELEMAGAZIN”

17:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”   Program educational/ Informativ

17:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

18:00     „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

18:30     „NĂSCUT ÎN MOLDOVA” program Educațional/Informativ.

19:00     „STIRI”     Program Informativ

19:30     „AGRO PROFIT”   talk show

20:00     „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ

20:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ

21:00     „BATALIA SERELOR ”   Program educational/ Informativ

21:30     „AGRI SMART”  Program informativ/ educativ

21:45     ” DELICIILE”    Program educational/ Informativ

22:00     „STIRI”     Program Informativ

22:30     „AGRO PROFIT”   talk show

23:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

23:55     Program AGRO TV România

2:00        „STIRI”     Program Informativ

2:30        „AGRO PROFIT”   talk show

3:00        „MUZICA PENTRU TOTI”

3:30        Program AGRO TV România

7:00        „STIRI”     Program Informativ

7:30        „TELEMAGAZIN”

7:45        ” DELICIILE”    Program educational/ Informativ

8:00        „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ

9:00        „STIRI”     Program Informativ

9:30        „AGRO PROFIT”   talk show

10:00     Program AGRO TV România

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”  Program educational/ Informativ

11:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

11:55     Program AGRO TV România

13:45     „TELEMAGAZIN”

14:00     „STIRI”     Program Informativ

14:30     „AGRO PROFIT”   talk show

15:00     „BATALIA SERELOR ”     Program educational/cultural

15:30     Program AGRO TV România

17:00     „TELEMAGAZIN”

17:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”   Program educational/ Informativ

17:40     „SEZON AGRICOL”     Program educational/ Informativ

18:00     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural

18:30     „CALATORII CU GUST” Program de turism

19:00     „STIRI”   Program Informativ

19:30     „Just Vlog” Educativ/ divertisment

20:00     „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

20:30     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ

21:00     „VIN LA TINE”    Program de divertisment

21:30     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment

22:00     „STIRI”     Program Informativ

22:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

23:30     Program AGRO TV România

2:00        „STIRI”     Program Informativ

2:30        „MUZICA PENTRU TOTI”

3:15        Program AGRO TV România

7:00        „STIRI”     Program Informativ

7:30        „TELEMAGAZIN”

7:45        „PROFU DE NUTRITIE”  Program educational

8:00        „LANDȘAFT PENTRU TINE”   Program educational/ Informativ

8:20        „BATALIA SERELOR ”  Program educational/ Informativ

8:45        „COMPOZIŢII FLORALE ”    Program educational/ Informativ

9:00        „STIRI”     Program Informativ

9:30        „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

10:00     „NĂSCUT ÎN MOLDOVA” program Educațional/Informativ.

10:30     Program AGRO TV România

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”   Program educational/ Informativ

11:40     „SEZON AGRICOL”     Program educational/ Informativ

11:55     Program AGRO TV România

13:45     „TELEMAGAZIN”

14:00     „STIRI”     Program Informativ

14:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

15:30     „PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment

16:30     Program AGRO TV România

17:00     „TELEMAGAZIN”

17:15     „ȘIRETLICURI DE GRĂDINĂRIT”    Program educational/ Informativ

17:40     „DECORURI PENTRU SALON” Program de divertisment

18:00     „SHOW 9OW ”    Program de divertisment

18:30     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural

19:00     „STIRI”     Program Informativ

19:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

20:30     „ZONA VERDE”   Program educational/ Informativ

21:00     „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program educational/ Informativ

21:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ

21:45     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational

22:00     „STIRI”     Program Informativ

22:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

23:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

0:30        Program AGRO TV România

2:00        „STIRI”     Program Informativ

2:30        „MUZICA PENTRU TOTI”

3:15        Program AGRO TV România

7:00        „STIRI”     Program Informativ

7:30        „TELEMAGAZIN”

7:45        ” DELICIILE”    Program educational/ Informativ

8:00        „MUZICA PENTRU TOTI”

9:00        „STIRI”     Program Informativ

9:30        „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ

10:00     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment

12:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism

12:15     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational

12:30     „INTERVIURI CU SOROCENI”

13:30     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment

14:00     „STIRI”     Program Informativ

14:30     Program AGRO TV România

15:00     „ZONA VERDE”   Program educational/ Informativ

15:30     „PRIMARUL LA COVOR”    Program educational/ Informativ

16:30     „TELEMAGAZIN”

16:45     Program AGRO TV România

17:45     „TELEMAGAZIN”

18:00     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

19:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

20:00     „DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment

20:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ cultural

21:00     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural

21:30     „ZONA VERDE”  Program educational/ Informativ

22:00     „VIN LA TINE”    Program de divertisment

22:30     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

23:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

0:30        Program AGRO TV România

2:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

3:00        „MUZICA PENTRU TOTI”

4:50        Program AGRO TV România

6:00       „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

7:00        „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ cultural

7:30        „TELEMAGAZIN”

8:00        „MAGIA DECUPAJULUI”    Program educational/ Informativ

8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ

9:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

10:00     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show

11:00     „TELEMAGAZIN”

11:15     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment

11:40     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational

12:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism

12:30     „INTERVIURI CU SOROCENI”

13:40     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural

14:00     „AGRI SMART” Program informativ/ educativ

14:15     „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ

14:45     „SEZON AGRICOL”  Program educational/ Informativ

15:00     „NĂSCUT ÎN MOLDOVA” program Educațional/Informativ.

15:30     „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ

16:00     „AGRICULTURA CU VALOARE ADAUGATA  ”   Program informativ/ educativ

16:30     „TELEMAGAZIN”

16:45     Program AGRO TV România

17:45     „TELEMAGAZIN”

18:00     „AGRI SMART” Program informativ/ educativ

18:15     „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ

18:45     RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment

19:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

20:00     „Just Vlog” Educativ/ divertisment

20:30     „AGRICULTURA CU VALOARE ADAUGATA  ”   Program informativ/ educativ

21:00     „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ

22:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

23:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor

0:00        Program AGRO TV România

2:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic

3:00        „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ Cultural

3:30        „AGRI SMART” Program informativ/ educativ

3:45        „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ

4:15        Program AGRO TV România

Programul AGRO TV MOLDOVA

7:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
8:00        „TELEMAGAZIN”
8:15        „SEZONUL DE RECOLTARE”  Program educational/ Informativ
8:30        „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ
9:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     Program AGRO TV România
13:45     „TELEMAGAZIN”
14:00     „INTERVIURI CU SOROCENI”
15:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:00     Program AGRO TV România
17:00     „TELEMAGAZIN”
17:15     „LUCRU MANUAL”   Program educational/ Informativ
17:40     „DELICIILE” Program de divertisment
18:00     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural
18:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
19:00     „STIRI”     Program Informativ
19:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
20:30     „ZONA VERDE”   Program educational/ Informativ
21:00     „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program de divertisment
21:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ
21:45     ” DECORURI PENTRU SALON”     Program educational/ Informativ
22:00     „STIRI”     Program Informativ
22:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
23:30     Program AGRO TV România
2:00        „STIRI”     Program Informativ
2:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
3:30        Program AGRO TV România
7:00        „STIRI”     Program Informativ
7:30        „TELEMAGAZIN”
7:45        „PROFU DE NUTRITIE” Program educational
8:00        „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
9:00        „STIRI”     Program Informativ
9:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
10:30     Program AGRO TV România
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „LUCRU MANUAL”    Program educational/ Informativ
11:40     „DELICIILE” Program de divertisment
11:55     Program AGRO TV România
13:45     „TELEMAGAZIN”
14:00     „STIRI”     Program Informativ
14:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30     Program AGRO TV România
17:00     „TELEMAGAZIN”
17:15     „LUCRU MANUAL”    Program educational/ Informativ
17:40     „DELICIILE” Program de divertisment
18:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism
18:30     „VIN LA TINE”    Program de divertisment
19:00     „STIRI”     Program Informativ
19:30     Program AGRO TV România
20:00     „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
20:30     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
21:00     „SEZONUL DE RECOLTARE”  Program educational/ Informativ
21:15     „PRIETENII LUI CUCOȘ” Program de divertisment
21:30     „Just Vlog” Educativ/ divertisment
22:00     „STIRI”     Program Informativ
22:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30     Program AGRO TV România
2:00        „STIRI”     Program Informativ
2:30        „MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15        Program AGRO TV România
7:00        „STIRI”     Program Informativ
7:30        „TELEMAGAZIN”
7:45        ” DECORURI PENTRU SALON”   Program educational/ Informativ
8:00        „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program educational/ Informativ
8:20        „BATALIA SERELOR ”   Program educational/ Informativ
8:45        „SEZONUL DE RECOLTARE”  Program educational/ Informativ
9:00        „STIRI”     Program Informativ
9:30        „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
10:00     Program AGRO TV România
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „LUCRU MANUAL”    Program educational/ Informativ
11:40     „DELICIILE” Program de divertisment
11:55     Program AGRO TV România
13:45     „TELEMAGAZIN”
14:00     „STIRI”     Program Informativ
14:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
15:00     „INTERVIURI CU SOROCENI”
16:00     Program AGRO TV România
17:00     „TELEMAGAZIN”
17:15     „LUCRU MANUAL”   Program educational/ Informativ
17:40     „DELICIILE” Program de divertisment
18:00     „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
18:30     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
19:00     „STIRI”     Program Informativ
19:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
20:00     „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ
20:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ
20:45     „BATALIA SERELOR ”   Program educational/ Informativ
21:00     „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program educational/ Informativ
21:45     ” DECORURI PENTRU SALON”    Program educational/ Informativ
22:00     „STIRI”     Program Informativ
22:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
23:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:55     Program AGRO TV România
2:00        „STIRI”     Program Informativ
2:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
3:00        „MUZICA PETNTRU TOTI”
3:30        Program AGRO TV România
7:00        „STIRI”     Program Informativ
7:30        „TELEMAGAZIN”
7:45        ” DECORURI PENTRU SALON”    Program educational/ Informativ
8:00        „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
9:00        „STIRI”     Program Informativ
9:30        „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
10:00     Program AGRO TV România
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „LUCRU MANUAL”  Program educational/ Informativ
11:40     „DELICIILE” Program de divertisment
11:55     Program AGRO TV România
13:45     „TELEMAGAZIN”
14:00     „STIRI”     Program Informativ
14:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:00     „BATALIA SERELOR ”     Program educational/cultural
15:30     Program AGRO TV România
17:00     „TELEMAGAZIN”
17:15     „LUCRU MANUAL”   Program educational/ Informativ
17:40     „DELICIILE” Program de divertisment
18:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism
18:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
19:00     „STIRI”     Program Informativ
19:30     „Just Vlog” Educativ/ divertisment
20:00     „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
20:30     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
21:00     „VIN LA TINE”    Program de divertisment
21:30     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment
22:00     „STIRI”     Program Informativ
22:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30     Program AGRO TV România
2:00        „STIRI”     Program Informativ
2:30        „MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15        Program AGRO TV România
7:00        „STIRI”     Program Informativ
7:30        „TELEMAGAZIN”
7:45        „PROFU DE NUTRITIE”  Program educational
8:00        „LANDȘAFT PENTRU TINE”   Program educational/ Informativ
8:20        „BATALIA SERELOR ”  Program educational/ Informativ
8:45        „PRIETENII LUI CUCOȘ” Program de divertisment
9:00        „STIRI”     Program Informativ
9:30        „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
10:00     „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
10:30     Program AGRO TV România
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „LUCRU MANUAL”   Program educational/ Informativ
11:40     „DELICIILE” Program de divertisment
11:55     Program AGRO TV România
13:45     „TELEMAGAZIN”
14:00     „STIRI”     Program Informativ
14:30     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30     Program AGRO TV România
17:00     „TELEMAGAZIN”
17:15     „LUCRU MANUAL”    Program educational/ Informativ
17:40     „DELICIILE” Program de divertisment
18:00     Program AGRO TV România
18:30     „BATALIA SERELOR ”    Program de divertisment
19:00     „STIRI”     Program Informativ
19:30     „VERDE-N OCHI”   talk show
20:30     „ZONA VERDE”   Program educational/ Informativ
21:00     „LANDȘAFT PENTRU TINE”  Program educational/ Informativ
21:30     „SEZONUL DE RECOLTARE”   Program educational/ Informativ
21:45     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational
22:00     „STIRI”     Program Informativ
22:30     „VERDE-N OCHI”   talk show
22:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30     Program AGRO TV România
2:00        „STIRI”     Program Informativ
2:30        „MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15        Program AGRO TV România
7:00        „STIRI”     Program Informativ
7:30        „TELEMAGAZIN”
7:45        ” DECORURI PENTRU SALON”    Program educational/ Informativ
8:00        „MUZICA PETNTRU TOTI”
9:00        „STIRI”     Program Informativ
9:30        „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ
10:00     Program AGRO TV România
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „MUZICA PETNTRU TOTI”
12:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism
12:15     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational
12:30     „INTERVIURI CU SOROCENI”
13:30     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment
14:00     „STIRI”     Program Informativ
14:30     Program AGRO TV România
15:00     „ZONA VERDE”   Program educational/ Informativ
15:30     „VERDE-N OCHI”   talk show
16:30     „TELEMAGAZIN”
16:45     Program AGRO TV România
17:45     „TELEMAGAZIN”
18:00     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
19:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
20:00     „DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
20:30     „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ cultural
21:00     „DESPRE NOI, ALTFEL”   Program educational/ cultural
21:30     „ZONA VERDE”  Program educational/ Informativ
22:00     „VIN LA TINE”    Program de divertisment
22:30     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:30     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:30        Program AGRO TV România
2:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00        „MUZICA PETNTRU TOTI”
4:50        Program AGRO TV România
6:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
7:00        „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ cultural
7:30        „TELEMAGAZIN”
8:00        „SERA IDEALĂ”    Program educational/ Informativ
8:30        „PARADISUL GRĂDINILOR”    Program educational/ Informativ
9:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00     „ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
11:00     „TELEMAGAZIN”
11:15     „RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment
11:40     „PROFU DE NUTRITIE” Program educational
12:00     „CALATORII CU GUST” Program de turism
12:30     „INTERVIURI CU SOROCENI”
13:40     „MUZICA PETNTRU TOTI”
14:00     „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ
14:45     „PRIETENII LUI CUCOȘ” Program de divertisment
15:00     Program AGRO TV România
15:30     „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ
16:00     „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ
16:30     „TELEMAGAZIN”
16:45     Program AGRO TV România
17:45     „TELEMAGAZIN”
18:00     „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ
18:30     RETETA SAPTAMANII” Program de divertisment
19:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
20:00     „Just Vlog” Educativ/ divertisment
20:30     „Agricultura cu Valoare Adăugată ”   Program informativ/ educativ
21:00     „ABC-ul FERMIERULUI” Program educativ/informativ
22:00     „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:00     „DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:00        Program AGRO TV România
2:00        „RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00        „Să ne cunoaștem Țara”  Program educational/ Cultural
3:30        „ZONA VERDE” Program educational/ Informativ
4:00        Program AGRO TV România