Programul AGRO TV MOLDOVA

7:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
8:00
“TELEMAGAZIN”
8:15
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
8:30
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
9:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“VERDE-N OCHI”   talk show
15:00
“INTERVIURI CU SOROCENI”
16:00
 Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
 “DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“DESPRE NOI, ALTFEL”   Program de divertisment
18:45
“STIATI CA?” Program educational /Informativ
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
20:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
22:00
 “STIRI”     Program Informativ
22:30
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
23:30
 Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
3:30
Program AGRO TV România
7:00
 “STIRI”     Program Informativ
7:30
“TELEMAGAZIN”
7:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
8:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
9:00
 “STIRI”     Program Informativ
9:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
 “STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
18:30
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
20:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
8:20
 “BATALIA SERELOR ”  Program de divertisment
8:45
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
10:00
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
15:15
“INTERVIURI CU SOROCENI”
16:25
 Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
20:10
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
21:00
“GRADINA SOVIETICA”  film documentar
22:20
“STIRI”     Program Informativ
22:45
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
23:15
 “DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:15
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
3:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:30
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
“INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
10:00
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
 Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ABC FERMIERULUI”   Program educational
15:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
15:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
18:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
20:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
21:00
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
21:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
8:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
8:20
 “BATALIA SERELOR ”  Program de divertisment
8:45
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
18:30
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
20:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
“SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
23:00
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:55
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
“TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“MUZICA PETNTRU TOTI”
12:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
12:30
 “INTERVIURI CU SOROCENI”
13:40
“MUZICA PETNTRU TOTI”
14:00
 “STIRI”     Program Informativ
14:30
Program AGRO TV România
15:00
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
15:30
 “VERDE-N OCHI”   talk show
16:30
“TELEMAGAZIN”
16:45
Program AGRO TV România
17:45
“TELEMAGAZIN”
18:00
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
19:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
20:00
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
20:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
21:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
21:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
22:00
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
22:30
 “RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:30
Program AGRO TV România
2:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
4:50
Program AGRO TV România
6:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
7:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
7:30
“TELEMAGAZIN”
8:00
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
9:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
11:40
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
12:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
12:30
 “INTERVIURI CU SOROCENI”
13:40
“MUZICA PETNTRU TOTI”
14:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
14:45
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
15:00
 “ZONA VERDE”  Program de divertisment
15:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
16:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
16:30
“TELEMAGAZIN”
16:45
Program AGRO TV România
17:45
“TELEMAGAZIN”
18:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
18:30
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
19:00
“VERDE-N OCHI”   talk show
20:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
20:30
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
21:00
“GRADINA SOVIETICA”  film documentar
22:20
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:00
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:00
Program AGRO TV România
2:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
3:30
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
4:00
Program AGRO TV România

Programul AGRO TV MOLDOVA

7:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
8:00
“TELEMAGAZIN”
8:15
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
8:30
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
9:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“VERDE-N OCHI”   talk show
15:00
“INTERVIURI CU SOROCENI”
16:00
 Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
 “DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“DESPRE NOI, ALTFEL”   Program de divertisment
18:45
“STIATI CA?” Program educational /Informativ
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
20:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
22:00
 “STIRI”     Program Informativ
22:30
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
23:30
 Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
3:30
Program AGRO TV România
7:00
 “STIRI”     Program Informativ
7:30
“TELEMAGAZIN”
7:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
8:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
9:00
 “STIRI”     Program Informativ
9:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
 “STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
18:30
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
20:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
8:20
 “BATALIA SERELOR ”  Program de divertisment
8:45
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
10:00
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
15:15
“INTERVIURI CU SOROCENI”
16:25
 Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
20:10
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
21:00
“GRADINA SOVIETICA”  film documentar
22:20
“STIRI”     Program Informativ
22:45
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
23:15
 “DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:15
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
3:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:30
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
“INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
10:00
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
 Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ABC FERMIERULUI”   Program educational
15:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
15:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
18:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
20:00
 “INTILNIREA DE LA 8”    Emisiune cu personalitati. Program educational/Cultural
21:00
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
21:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:30
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“MUZICA PETNTRU TOTI”
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
 “TELEMAGAZIN”
7:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
8:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
8:20
 “BATALIA SERELOR ”  Program de divertisment
8:45
 “SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
11:40
“DELICIILE” Program de divertisment
11:55
Program AGRO TV România
13:45
“TELEMAGAZIN”
14:00
“STIRI”     Program Informativ
14:30
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
15:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
16:30
Program AGRO TV România
17:00
“TELEMAGAZIN”
17:15
“LUCRU MANUAL”   Program de divertisment
17:40
“DELICIILE” Program de divertisment
18:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
18:30
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
19:00
“STIRI”     Program Informativ
19:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
20:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
21:00
 “DESIGN HORTICOL”  Program de divertisment
21:30
“SEZONUL DE RECOLTARE”  Program de divertisment
21:45
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
22:00
“STIRI”     Program Informativ
22:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
23:00
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
23:55
Program AGRO TV România
2:00
“STIRI”     Program Informativ
2:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
3:15
Program AGRO TV România
7:00
“STIRI”     Program Informativ
7:30
“TELEMAGAZIN”
7:45
” DECORURI PENTRU SALON”   Program de divertisment
8:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
9:00
“STIRI”     Program Informativ
9:30
“VERDE-N OCHI”   talk show
10:30
Program AGRO TV România
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“MUZICA PETNTRU TOTI”
12:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
12:30
 “INTERVIURI CU SOROCENI”
13:40
“MUZICA PETNTRU TOTI”
14:00
 “STIRI”     Program Informativ
14:30
Program AGRO TV România
15:00
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
15:30
 “VERDE-N OCHI”   talk show
16:30
“TELEMAGAZIN”
16:45
Program AGRO TV România
17:45
“TELEMAGAZIN”
18:00
 “ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
19:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
20:00
“DE LA TRAPA, LA SAPA”  Program de divertisment
20:30
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
21:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
21:30
“ZONA VERDE”  Program de divertisment
22:00
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
22:30
 “RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:30
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:30
Program AGRO TV România
2:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00
“MUZICA PETNTRU TOTI”
4:50
Program AGRO TV România
6:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
7:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
7:30
“TELEMAGAZIN”
8:00
“GOSPODARII MOLDOVEI”    Emisiune despre oamenii de succes din domeniul Agrar
9:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
10:00
“ACTUALITATEA LA RAPORT”   talk show
11:00
“TELEMAGAZIN”
11:15
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
11:40
“PROFU DE NUTRITIE” Program educational
12:00
“CALATORII CU GUST” Program de divertisment
12:30
 “INTERVIURI CU SOROCENI”
13:40
“MUZICA PETNTRU TOTI”
14:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
14:45
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
15:00
 “ZONA VERDE”  Program de divertisment
15:30
“ABC FERMIERULUI”   Program educational
16:00
“PRODUS AUTOHTON”    Program de divertisment
16:30
“TELEMAGAZIN”
16:45
Program AGRO TV România
17:45
“TELEMAGAZIN”
18:00
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
18:30
“RETETA DE DUMINICA” Program de divertisment
19:00
“VERDE-N OCHI”   talk show
20:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
20:30
“VIN LA TINE”    Program de divertisment
21:00
“GRADINA SOVIETICA”  film documentar
22:20
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
23:00
“DATINA STRABUNA ”   Emisiune despre folclor
0:00
Program AGRO TV România
2:00
“RETROSPECTIVA SAPTAMANII”   Stiri,  Informativ/Analitic
3:00
“Să ne cunoaștem Țara”  Educational/Cultural
3:30
“BAȘTINA ”  – Magazin agricol
4:00
Program AGRO TV România